Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. MamusieXI-XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-09, 01:18   #1334
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Dziekuje wszystkim kobitkom za opisy waszych wrazen z lewatywy Dzieki temu juz mam jakis tam poglad o tym. Obawiam sie troche (czyt.wstydze) tej lewatywy, ale bede ja brala. Wole to niz zalatwic sie podczas porodu...

Cytat:
Napisane przez kia_mia Pokaż wiadomość

Teraz chciałabym wyczaić gdzies ta karuzele rainforest... też oczywiscie uzywana, widzialam za 100 zł :/ troche duzo, ale nowka 200 to juz w ogole pewnie jak ktos to czyta to sie za glowe lapie, ze 100 zł to dla mnie duzo, ale serio teraz to jest dla mnie duzo... cos mi sie w glowie pomieszalo totalnie przed ciaza to wydawalam kase na byle co... a teraz aż wstyd sie przyznawac do takich rzeczy


a i zastanawialam sie nad matą edukacyjna, ale chyba nie da rady przy mojej psie...
Ja kupilam karuzelke rainforest fishera. Wyglada fajnie itd, zobaczymy jak w praktyce bedzie (kupilam po wielu pochlebnych opiniach w necie) Tylko pilot taki z dupy, ze tak powiem - nie ma praktycznie zadnych funkcji.

Mate edukacyjna rainforest ma kupic tesciowa

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
A nie myślałyście drogie dziewczęta o chuście?
Ja się ku niej skłaniam poważnie, zobaczymy jeszcze jak się moja Szkrabina do porodu rozwinie i ile będzie ważyła i takie tamm.... ale im więcej o tym czytam, tym bardziej mi się zamysł podoba. Tym bardziej, że z panem małżonkiem jesteśmy (tzn.on nadal jest, ja już mniej) dosyć aktywni turystycznie-wyjazdowo i nie wyobrażam sobie drzeć wszędzie wózka ;|
No chybaże po tej ciąży mi zostanie i stanę się kurą domową, przykładną gospodynią i będę pieczenie babeczek i szorowanie sreber rodowych (których nie mamy, ale co tam) przedkładać nad zwiedzanie i czynna rekreację
ale chusta w zimie? to raczej nie...swietny pomysl z chusta jest na lato (na pewno bym uzywala jakbym dzieciatko rodzila tak w czerwcu), a w zimie to odpada.

Udanych porodow dla wszystkich rodzacych!!!!

U mnie malutka tez niech sie zbiera no no..bo opuchlizna nie schodzi itd , a i jeszcze juz taka duuuza jest, wiec boje sie, ze za duzo jeszcze urosnie... i jak to bedzie z porodem..
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora