Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiem, jak to brzmi, ale kupilam buty, ktore SMIERDZA
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-15, 08:22   #7
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Wiem, jak to brzmi, ale kupilam buty, ktore SMIERDZA

Cytat:
Napisane przez rococo Pokaż wiadomość
Zapach kleju jest specyficzny i szybko schodzi. Zapach o który chodzi autorce jest inny, i sprzedawca powinien uwzględnić reklamację. Tylko że w Polsce niestety powinien nie zawsze znaczy że to zrobi. Jednak próbować nie zaszkodzi

Są odświeżacze do butów ale nie wiem czy to pomoże na chemiczny zapach.
Co oznacza powinien?? Gdzie jest napisane ... w jakiej ustawie że śmierdzenie (notabene indywidualna ocena kupującej) kwalifikuje się do reklamacji?? Sprzedawca powinnien wszystko to co jasno określa ustawa - a nie widzimisie kupujących ;/ I nie ma tu do rzeczy nic jak jest w Polsce... od tego są ustawy - nie ma ustawy, uregulowania, nikt nic nie powinien, co mu wymyśli kupujący.

I powiem szczerze że zapach kleju nie schodzi tak szybko... mam buty z Primamody z przed 2 lat i nadal czuć ten zapach... zresztą autorka nie napisała właściwie z czego są te buty...może specyficzny zapach ma materiał z jakiego jest wykoanany ;/

Próbować zawsze może...ale od tego są odpowiednie regulacje prawne że wiedzieć co można a co nie - i nie robić z siebie głupka ;/

Edytowane przez _Kari_
Czas edycji: 2012-11-15 o 08:31
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując