Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farbowanie henną - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-16, 09:03   #1402
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Myślę, że taka papka normalnie złapie. Przynajmniej u mnie tak było

Odpowiedź już padła widzę
oo no to będę próbować, jak się podkuruję, bo dopadło mnie przeziębienie i nie uśmiecha mi się siedzenie paru godzin z bądź co bądź mokrą głową, a do tego schnięcie naturalne...ehh a już się napaliłam na tą poprawkę koloru

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
Dziewczyny wczoraj przezyłam horror
Nakłądając na włosy henne khadi orzechowy brąz zostało mi jej nieznacznie wiecej niż zawsze więc bez wahania nałozyłam ją na czubek głowy
Po załozeniu czepka foliowego nalozylam ciepłą czapę
W czasie trzymania henny na włosach czułam bardziej niz zwykle jakby mi parowało z głowy! tak wysoka temp była pod czepkiem Nic dziwnego na pozór prawda? no wlasnie... Najgorsze zaczeło sie po godz trzymania myślałam że łeb mi rozwali !! potem doszły mdłości niesamowite odrazu zmyłam henne z głowy myślałam że będzie lepiej a tu dalej nic!
Połozyłam się spać nie usnelam oczywiscie Meczylam sie jeszcze 3 godz zanim spokojnie usnelam Aha w tym czasie łyknełam jeszcze Panadol bo głowe mialam cieżką niczym głaz ...:/ w zyciu nie spodziewałabym się że moge takie mordy znosić przez hennowanie

Czy któraś z Was to przezyła? wyczytałam ze tylko przy ciemnych kolorach się tak dzieje nie wiem może pod wpływem nadmiaru ziół skóra głowy nie oddycha? Jestem załamana bo wcześniej nic takiego sie nie działo Z przykrością stwierdzam iz rozwazam porzucenie hennowania włosów
o kurczę, to wygląda na jakąś reakcję alergiczną (?) na któreś z ziół... bardzo współczuję a teraz czujesz się już dobrze? nie dostałaś żadnej wysypki itp.?
mnie zawsze boli głowa w czasie hennowania (całe 3 razy za mną - w tym 1 tylko część odrostów), ale to od ciężaru wszystkiego razem, bo mam na niej istny kołhoz z wielkiej kupy henny i 2 ręczników
ale takie lekkie mdlenie pamiętam, że przy pierwszym hennowaniu odczułam - i to było właśnie hennowanie mieszanką khadi jasnego i orzechowego brązu

teraz robiłam dwuetapowo innymi firmami i nie miałam żadnych takich odczuć

trzeba by przestudiować skład khadi, co to może być, czego nie ma gdzie indziej? amla? albo stężenie indygo? ale wtedy Dziewczyny, które robią na czarno powinny mieć podobne doświadczenia?hmm
Wam też coś się działo?

ja mam resztkę orzechowego brązu i będę nim robić gloss jakoś w przyszłym tygodniu, to dam znać, czy mnie mdliło cokolwiek
__________________
NAKARM ZWIERZAKI

Edytowane przez katie100
Czas edycji: 2012-11-16 o 09:04
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora