Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farbowanie henną - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-16, 11:00   #1407
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Jak zaczęła Cię boleć głowa to zdjęłaś czapkę? Sama nakładam tylko folię, nic więcej. Do tej pory głowa nie bolała
Tak zdjęłam czapke folie wszystko! na folie czapka dość ciasno założona Sądziłam że głowa troche odparuje Mnie też wcześniej nie bolała..

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Wow, niezła reakcja. Ja chyba jestem dziwakiem, bo zapach henny mi nie przeszkadza a nawet w sumie mi się podoba. Ale zauważyłam, że dla dużej ilości osób zapach nie jest obojętny. No i plus - ja dopiero hennowałam 3 razy.
Mnie zapach również nie przeszkadzał ale chyba zaczął

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość

o kurczę, to wygląda na jakąś reakcję alergiczną (?) na któreś z ziół... bardzo współczuję a teraz czujesz się już dobrze? nie dostałaś żadnej wysypki itp.?
mnie zawsze boli głowa w czasie hennowania (całe 3 razy za mną - w tym 1 tylko część odrostów), ale to od ciężaru wszystkiego razem, bo mam na niej istny kołhoz z wielkiej kupy henny i 2 ręczników
ale takie lekkie mdlenie pamiętam, że przy pierwszym hennowaniu odczułam - i to było właśnie hennowanie mieszanką khadi jasnego i orzechowego brązu

teraz robiłam dwuetapowo innymi firmami i nie miałam żadnych takich odczuć

trzeba by przestudiować skład khadi, co to może być, czego nie ma gdzie indziej? amla? albo stężenie indygo? ale wtedy Dziewczyny, które robią na czarno powinny mieć podobne doświadczenia?hmm
Wam też coś się działo?

ja mam resztkę orzechowego brązu i będę nim robić gloss jakoś w przyszłym tygodniu, to dam znać, czy mnie mdliło cokolwiek
Teraz już dobrze, dzięki za podpore mija doba odkad nie myłam włosów chcę zrobić to na wieczór O dziwo dziś już nic nie czuję Wysypki nie chociaż hm..bardzo sie po całej twarzy drapałam Tak!!
dopiero teraz sobie wszystko składam w całość Od momentu nałożenia henny miałam zaczerwienione czoło potem doszła szyja i policzki wszedzie mnie swędziało!!
Chyba masz racje - to mogła być reakcja alergiczna henne zamawiałam na allegro od sprawdzonego sprzedawcy więc myśle że nic 'lewego' nie dostałam Siostra uzyła całej henny Cassi i nic się nie działo; jest bardzo zadowolona
No cóż najwidoczniej khadi nie jest mi dana Spróbuję zamówić nast razem Lush'a bo nie chcę znów tego samego przezywac
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )

Edytowane przez judge
Czas edycji: 2012-11-16 o 11:03
judge jest offline Zgłoś do moderatora