Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-23, 15:07   #857
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Bozszszsze już myślałam że wyumierałyście
xzora wszyscy zabieramy się za jedzenie klory ja jeszcze nie ale wezmę się Co teraz robisz? Dalej CE? Skalpel z Ewy? A co z CE?
Wiesz co byłam na diecie i to tak od deski do deski.. spadłam do 63 i rozczarowało mnie to.. noi zniechęciło.. teraz jem sporo owoców, serków, treściwych zupek, i mięska (głównie w domu w pracy nie mam warunków), nie jem ziemniaków, chleba, makaronów, kasz, i mącznych rzeczy (chociaż ostatnio jadłam placki ziemniaczane ale tylko 2 małe), ogólnie trzymam się tego.. raz na jakiś czas musze wpierdzielić czekoladę Ogólnie waga stoi na 63 cały czas.. o ile dobrze się zmierzyłam to w tali ubyło po 3 tygodniach insanity 1 cm, w udach na górze i w środku też 1 cm (o ile dobrze się zmierzyłam)
W pracy jem głównie serki, twarożki, owoce, czasem jogurty, a i zdarzyło mi się zjeść bułkę razową z jogurtem (a staram się nie jeść pieczywa).. Nie jest to pewnie wzorowe jedzenie ale puki co nic innego i lepszego nie zrobię..
ONZ t inaczej Odchudzanie na zawołani dieta na której schudłam 15 kg

neitka no ale jak tam? Suzanna zmieniła Twoje ciało? Co się zmieniło? ale oszczędna w słowach jesteś
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2012-11-23 o 15:08
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując