Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co warto sobie odpuścić?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-26, 17:20   #3
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Co warto sobie odpuścić?

Cytat:
Napisane przez MlodaKobieta Pokaż wiadomość
Dobre pytanie Ja np. uważam, że nie jest niezbędny plan ułożenia stołów postawiony przed wejściem (to w sytuacjach, gdy goście mają przydzielone miejsca, a są małe, kilkuosobowe stoliki), z ilością dekoracji też nie należy przesadzać... My osobiście zrezygnujemy chyba z przystrojenia kościoła, u mnie w parafii i tak zawsze są kwiaty, a pamiętam ślub, na którym trzeba było uważać wychodząc z ławki, bo aby to uczynić, konieczne było przekroczenie wstęgi z organzy...panie w wąskich sukienkach miały problem
Akurat plan stołów to wg mnie konieczność - goście jeszcze przed wejściem na salę (podczas oczekiwania na Młodych) mogą rzucić okiem i od razu wiedzą w który rejon sali mają się kierować, nie ma biegania między stolikami.

Moim zdaniem zbędne jest nadmierne strojenie kościoła. Wstęgi wzdłuż alejki? Tylko utrudniają gościom wejście do ławek. Wielkie "ozdoby" na krzesłach Młodych? Odwracają uwagę od nich samych. Świeczki wzdłuż alejki? Bałabym się, że ktoś / coś się podpali i że zdjęcia wyjdą przez ich blask "rozmyte" Żywe kwiaty wystarczą.

Tak samo nigdy nie zdążyłam zauważyć jaka figurka stała na torcie (a raczej bacznie obserwuję detale, zwracam na nie uwagę). Dlatego wg mnie figurkę spokojnie można sobie darować.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując