Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach itp :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-26, 21:54   #601
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach

ja siostrę mam, ale z pewnych względów średnio ją chce. Z koleżankami ze szkoły praktycznie zero kontaktu. Dwie dawne przyjaciółki z którymi mam wciąż kontakt: jedna mnie kiedyś bardzo zawiodła, a drugą ma już męża, który zarabia krocie i zrobiła się "aę" koleżanki z dawnej pracy...hm, właśnie koleżanki, trzy dość dobre, ale nie umiałabym się zdecydować na żadną z nich bo to jednak tylko koleżanki a z obecnej pracy też nie bardzo bo jestem ich kierowniczką (niefajna sytuacja), i mimo, że je lubię jednak jakiś dystans jest. A całe moje kuzynostwo ma lat 40-50 ich dzieci są w moim wieku, ale z nimi z kolei nie mam super kontaktu.

Myślałam o żonie przyjaciela TŻ, który będzie jego świadkiem najprawdopodobniej. Ale po pierwsze nie wiem czy będą chcieli razem świadkować (zabobony jakieś ), poza tym ja jakąś się super z nią nie przyjaźnie, dwa inne światy

więc pewnie zostanie mi siostra, albo ta przyjaciółka, która mnie kiedyś bardzo zawiodła (choć znamy się od urodzenia) bo i tak będzie na moim ślubie. Bo mimo, że nie ma pokrewieństwa krwi jej rodzice są dla mnie jednymi z najukochańszych wujków i cioć

a nowych przyjaźni od serca raczej nie planuje bo ostatnimi czasy nie należę do zbyt ufnych osób
jedynie mam bardzo dobrego kumpla, z którym gadam na gg o wszystkim znamy się juz ponad 3 lata, ale nigdy sie nie widzieliśmy i w sumie nie planujemy

no nie jest łatwo
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012

Edytowane przez pysia1987
Czas edycji: 2012-11-26 o 21:59
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując