Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dlaczego ludzie NIE czytają? I inne frustracje spotykające nas w pracy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-29, 14:22   #72
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Dlaczego ludzie NIE czytają? I inne frustracje spotykające nas w pracy

Pracowałam w kinie, w którym organizowana była noc kina. O matko bosko, ludzie wykazywali podczas niej, że po prostu są analfabetami. Każdy do biletu dostawał przypiętą ulotkę i rozkład filmów, gdzie napisane było, że na 10 salach leci jednocześnie 10 filmów, na każdej sali 3 pod rząd w czasie nocy, nie ma miejscówek i kto pierwszy ten lepszy. Na rozkładzie podana jak byk sala i godzina każdego filmu. Mimo to non stop skargi i żale: "Ale proszę pani, na sali 3 już nie ma miejsc, dlaczego nie ma miejsc, jak kupowałem bilet to nie wiedziałem, że nie będzie miejsc!", "Czyli że o co chodzi, że ja nie oglądam jednocześnie jednego filmu tylko dziesięć?", "Dlaczego mi pani powiedziała, że nie będzie miejsc na sali 8"? (przykro mi, nie jestem jasnowidzem) i ogólnie krzyki, że ktoś zwraca bilet. Ludzie nie rozumieli, że jak przyjdzie 1000 osób, to niestety nie wszyscy obejrzą naraz jeden film Sal z gumy jeszcze nie wymyślono niestety w kinach.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując