Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-25, 15:55   #385
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez ewelinaziaja Pokaż wiadomość
L_V, pamiętam, że pisałaś, że używasz PAN STIKA MAX FACTOR. Czy tam ma co zapychać? znasz skład czy przepisać?

kurcze nie wiem czy to od tego czy jakaś inna przyczyna -mam też nowy NIVEA VISAGE BEAUTIFUL SKIN więc może to to..?
poniżej wklejam skład NIVEA BEAUTIFUL SKIN

Skład: Aqua, Glycerin, Distarch Phosphate, Alcohol Denat., Cyclomethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Myristyl Myristate, Octyldodecanol, Tocopheryl Acetate, Maris Sal, Aluminum Chlorohydrate, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Sodium Carbomer, BHT, Phenoxyethanol, Diazolidinyl Urea, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol,Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Parfum, [+/- (Cl 77891, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499, Cl 77007)]

Będę wdzięczna jeśli napiszesz
NIe wiem jaki jest skłąd Pan Sticka - ma stare opakowanie ze zdartą nalepką

CO do kremu Nivea - jest tu kilka paskudnych zapychaczy, jak np. Capric/caprylic trigliceryde czy myristyl myristate.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora