Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze Prostownice Do Włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-26, 16:40   #4102
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez tomcyk Pokaż wiadomość
dobra byłem w mix electronics i ogladałem taka:
http://www.consumer.philips.com/cons...specifications

sprzedawca twardo mowił ( zreszta tak byłą opisana) ze ma płytki ceramiczne , na stronei zas mowa jest o powłoce ...poza tym cena 160 plnów wskazuje bardziej na to drugie ..
Juz nie wiem, prosze o jakies przykłądy prostownic z płytkami ceramicznymi ..czy zostaje mi jzu tylko tenodo ga.ma( cokolwiek to ga.ma jest :/ )
ew: ktora z babliss pro NA PEWNO jest z plytkami ceramicznymi nie z powłoką...

Dzięki z góry za pomoc
tylko nie to! toz to zlo jakich malo
serio, serio! jesli Ci zycie wlosow lubej mile zdus mysli o jej zakupie w zarodku poki czas

kolejna rzecz: ga.ma by tondeo to to samo co tondeo, tylko produkowane na rynek wloski. tondeo (niemiecka firma) swoj sprzet produkuje we wloszech (zajmuje sie tym wlasnie wloska ga.ma), moim zdaniem, logicznie rozumujac powinno byc raczej "tondeo by ga.ma" a nie na odwrot, ale co mi tam do swiata biznesu
sama mam tondeo, choc porownywalam z ga.ma kolezanki i wygladaja identycznie, moze jej wersja jest delikatnie "gorzej" wykonczona. choc moja pozostawia tez troszke do zyczenia, jesli chodzi o troche niestaranne wykonczenie. ale same plytki sa fajniutkie no i efekt rowniez, wiec schowalam dume estetki do kieszeni
a z babyliss pro na pewno pelnoceramiczna jest babyliss pro 35 mm. te z powloka turmalinowa raczej nie.
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora