Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-06, 13:49   #3557
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no to witaj w klubie moj rowniez skacze nawet do zlewu w lazience , przy czym wiadomo jak to sie konczy , wszystko pozwalane ile szczotek do zebow mi pozjadal ile gabek porozrywal wskakuje sobie tez do wanny jak cos trzymam w reku to podskoczy i ukradnie raz zlapal mnie za cycke nawet i dobrze ,ze nic mi nie zrobil
taki pies , trzeba nauczyc sie z nim zyc i juz

Moze znajdz jakies pudlo i jak wychodzisz to z korytarza pochowaj troche rzeczy do pudla i zanies gdzies , gdzie mozna zamknac pomieszczenie.A wogole to on siedzi luzem na calym mieszkaniu , czy tylko na korytarzu go zamykasz ??
TO moze byc taki pies psotnik , jak moj
Biga luzem po mieszkaniu. Jedyne pomieszczenie,które jest zamykane u nas w mieszkaniu to łazienka,a tam go nie zamkne,bo też wszystko pozżera. Szczerze mówiąc męczy mnie to, bo cały czas jest syf w chacie, na ławie nic nie mogę zostawić i jak wychodzę z domu to myślę tylko o tym czy na pewno wszystko schowałam . Mam nadzieję,że wyrośnie z tego,bo zaczyna mnie to przerastać
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora