Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-07, 10:24   #3999
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Też żałuję że nie ma do Mango, w Mango zawsze mi się coś podoba, prawie zawsze wszystko na mnie dobrze leży i w ogóle bardzo lubię ten sklep. Dlatego już skaczę z radości na myśl o nadchodzącej wyprzedaży.
Ja niedawno zaglądałam i o ile we wrześniu czy październiku było mnóstwo super ciuchów, to teraz już o wiele mniej mi się podobało. A jeśli mi się podoba, to ma strasznie kiepski materiał np. Także nawet nie wiem, czy coś konkretnego upoluję na wyprzedaży - chyba, że wyjmą te ciuchy, które wisiały wcześniej, to poszaleję.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Beyond Cozy odprysnął mi na połowie paznokci. Niby nie rzuca się to w oczy dzięki temu jaki jest błyszczący, ale jak mu się przyglądam teraz to jest dramat. Długo się nim nie nacieszyłam na paznokciach.
Mi nie odpryskiwał wcale, tylko odpadał płatami (albo w połowy płytki albo ten pamiętny raz z całej), ale faktem jest, że nie jest najtrwalszy...


Skończył mi się żel to twarzy i nie mam nawet próbki w zapasach Nie wiem, jak to możliwe!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora