Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-08, 09:21   #4006
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Basiu jak przyjedziesz do nas to SP będziesz miała baardzo po drodze No i możemy Cię zabrać na wycieczkę do Hebe

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Ja na ten sezon zimowy mam juz trzy czapki, jedna nawet w dwoma pomponami Nie wyobrażam już sobie zimy z gołą głową, szczególnie, że mieszkam w polarnym regionie kraju.
A ja nie mam nadal, bo na razie nic mi nie wpadło w oko Na szczęście mam kaptur i nie czuję jeszcze wielkiego przymusu zakupu.
Jakby się pojawiły ogromne mrozy to mam taką zwykłą kupioną na narty. Ładna jest i ujdzie od biedy
Fajną miałam w zeszłym roku z Re, ale tak się rozeszła, że nie da się już jej nosić

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Ja mam jedną parę, ale mam na oku kolejne bo rzeczywiście dają dodatkowe ciepło. Niestety często mi zjeżdżają z kolan gdy mam pod spodem gładkie rajtki.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dla mnie obojętnie jaka pora roku, najczęściej chodzę w sukienkach i spódnicach, więc też mam ten sam problem. Mam kilka par podkolanówek i zakolanówek, najbardziej lubię z Marylin i z Calzedonii, w zeszłym roku kupiłam dwie pary w H&M, ale nie popatrzyłam na skład (głównie akryl + poliester) i nie przepadam za nimi... Wybieram takie z jak największą domieszką bawełny, są miłe i ciepłe.
Kurcze a ja nigdy nie miałam, bo jakoś tak mi to średnio wyglądało...Jak u gimnazjalistki Chyba mi się gust zmienił
Dobrze, że piszesz, żeby zwrócić uwagę na skład, bo ja niestety często jak mi się coś spodoba to zapominam o tym

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Super! I bardzo dobrze Ci w niej

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
To na co czekasz?
No właśnie nie wiem Chyba aż pojawi się stacjonarnie, bo szkoda mi kasy za przesyłkę

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Moja mama ma teraz żel z lini Eva Natura Herbal Garden, jest bardzo zadowolona, ja mam tonik z tej serii i pasuje mi, więc może na ten żel się tymczasowo skuszę.
Dobrze, że piszesz, że fajne, bo jeden i drugi mam w zapasach

Co do żeli to ja teraz używam Biodermy na zmianę z kremem z Alterry (swoją drogę świetny jest i oczywiście znów wycofany ) i mimo, że ta Bioderma taka ogromna to i tak widzę, że szybciej schodzi niż Cleanance.


Miałam dziś w planach przejście się do Re w poszukiwaniu luźniejszych koszulek na fitness. Poza tym w Taranko jakieś obniżki do 40% a przydałby mi się jeszcze z jeden sweterek od nich. No i te buty muszę kupić, ale taaak mi się nie chcee
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2012-12-08 o 09:24
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora