Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013 cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-11, 13:13   #2202
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz
a nie słyszałaś, że koty duszą noworodki? kładą się na nich i duszą
nie wiedziałam, a to bestie - nie uda im się z toxo to załatwiają maleństwo po porodzie

Cytat:
Napisane przez Magiusa
Ale najbardziej mnie rozbawiła jak powiedziała " to chociaż na nie nie patrz za często"
a dlaczego? tu też pewnie będzie ciekawa teoria

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
happy dla mnie też nie lubię zwierząt w mieszkaniu (mieszkaniu - nie domu). a już w łóżku to abstrakcja. teść się na mnie krzywo patrzy bo dla niego pies to jego ukochana córeczka która jest codziennie kąpana (tak. codziennie.), śpi w łóżku i codzinnie go budzi lizaniem po twarzy (a po lub przed liże sie tam gdzie slońce nie dochodzi i mi się zbiera wtedy na )
moi rodzice mają takich znajomych - suka sznaucer olbrzym czy coś równie wielkiego i śpi z nimi w łóżku, a w zasadzie między nimi. mama mówiła że jak ci znajomi chcą uprawiać seks, to muszą iść na piętro do sypialni bo na dole pies im włazi do łóżka, albo zaczyna ich lizać no i oczywiście całowanie mordki i lizanie to standard i jeszcze to żebranie psa przy stole
humpback jest offline Zgłoś do moderatora