Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-18, 11:10   #4129
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Gdybym była pewna, że zapewni mi efekty, to bym dała nawet więcej. Od jakiegoś czasu bardziej mi wypadają i w niektórych miejscach są mocno przerzedzone, chciałam pobudzić ich wzrost... Długość jest ok, chociaż bywało lepiej.
Ja na brwi w ogóle nie narzekam, mam ciemne i gęste.

ice, a jak nakładasz ten olejek, szczoteczką od maskary? Pamiętam, że kiedyś pisałaś, że rozjaśnił Ci rzęsy, takiego efektu bardzo bym nie chciała
Ja brwi mam aż za ciemne jak do mojej jasnej oprawy oczu.

Ja nakładam palcem, miałam nakładać szczoteczką, ale zapominałam jak stał w łazience, a tak mam go koło łóżka i robię szybkie dwa ruchy przed spaniem.

Kiedyś mi rozjaśnił jak używałam kilka lat temu, teraz nie. Nie mam pojęcia od czego to zależy.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Na DOZ znalazłam coś, co mnie też zainteresowało - Gal, odżywka keratynowa, kapsułki żelatynowe - też na olejku rycynowym. Skład chyba niezły, prawda?

Ricinus Communis Oil, Gelatin, Glycerin, oenothera Biennis Oil, Borago Officinalis Seed Oil, Melaleuca Alternifolia Oil, parfum, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnam-aldehyde, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Citronellol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, CI 42051.
Nie znam tego ale mam wątpliwości co do formy - kapsułka to może być za dużo na jeden raz a potem problem z przechowywaniem. No i na efekty czeka się długo, ja czekałam dwa miesiące mniej więcej, więc nie wiem ile opakowań trzeba by w tym czasie zużyć.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora