Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nowatorsko krotko.pomoc.;]
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-01, 00:17   #29
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: nowatorsko krotko.pomoc.;]

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
A co na to Twoj chlopak? Mi sie wydaje ze nie bedzie Ci ladnie (o ile lysej kobiecie w ogole moze byc ladnie ) zauwaz ze kobiety na zdjeciach, ktore wkleilas, maja szczuple twarze z wystajacymi koscmi policzkowymi, a Ty masz okragla twarz i dosc 'pyzate' policzki (bez urazy). No ale zrobisz jak bedziesz uwazala
Papiszynko, a co Twój facet na to, że kiedyś będziesz miała siwe siano na głowie i zmarszczki na twarzy? Może lepiej mu o tym nie wspominaj, bo pewnie mu się to nie spodoba.

Nikt tu nie mówił o zgoleniu głowy na zero, tylko o krótkich włosach, to po pierwsze. A po drugie - owszem, taka kobieta może być ładna. Wręcz, jeśli dziewczynie pasuje taka fryzura, to znaczy, że jest wybitnie ładna - musi mieć zarówno śliczną, proporcjonalną twarz, regularne rysy, jak i odpowiednią czaszkę.

Dżejdi - wiem - napisałaś, że posiadasz tylko te dwa zdjęcia, ale w miarę możliwoście fajnie, gdybyś wkleiła jeszcze parę fot, by można było zobaczyć Twoją twarz pod różnym kątem. Gdybym zobaczyła pierwsze zdjęcie, odpowiedziałabym "jak najbardziej pasuje - tnij", jednak po drugim mam poważne wątpliwości ...

W sumie teraz wpadł mi taki dziwny pomysł do głowy ... jak wyglądasz w czepku? Włosów wtedy nie ma, czachę widać w całej jej krasie (na moje nieszczęście ) no i w sumie z twarzy wydobywa się dokładnie to samo, co przy tak ściętych włosach.
Jeśli pomysł jest głupi to proszę o N/C.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując