Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiosenny plaszczyk-ktory wybrac??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-01, 13:07   #19
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Wiosenny plaszczyk-ktory wybrac??

ocenię każdy krótko i wysnuj wnioski
1 jest śliczny. Zastanawia mnie tylko na ile ciepły, bo taki okres na zupełnie cienki płaszczyk trwa niezwykle krótko i szkoda może inwestować w coś, co ponosisz trzy tygodnie wiosną i jesienią.
2 bardzo fajny, ale z wyglądu jeszcze cieńszy. Plusem jest za to kolor dość uniwerstalny, bardzo elegancki. Podoba mi się.
3 odrzucam od razu, bo jest tak cienki, że na lato płaszcza nie potrzebujesz, a na tera i tak nigdzie w nim nie wyjdziesz bo będziesz śmiesznie wyglądała, a po drugie zamarzniesz.
4 odpada ze względu na kolor przede wszystkim, miałam kiedyś taki płaszcz i nigdzie w nim nie mogłam chodzić, bo niczego się nie zdąrzyłam dotknąć a już byłam brudna.
5 bardzo fajny. Już na pierwszy rzut oka widać, żę jest w miarę ciepły, poza tym kolor stonowany, krój całkiem fajny i bardzo uniwersalny. Pochodzisz w nim nie tylko w tym sezonie, ale i w innych będzie wciąż modny, bo ponadczasowy.
6 byłby ok, gdyby zupełnie niemodny w tym sezonie kolor. Ale jeśli lubisz takie, uważam że jest bardzo ładny.

Ja zdecydowałabym się na numer 4 albo 1
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując