Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-20, 11:11   #4188
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Widzę, że Tobie też tak jak Estelli bardzo szybko schodzą micele. Ja najczęściej używam ich tylko do oczu, więc siłą rzeczy trwa to dłużej.
Będę czekała na relację w takim razie jeśli kupisz.
Dobrze, że nadal chwalisz HG, jak skończę krem Alterry to pewnie on zajmie jego miejsce
Ja czasem lubię takie uczucie ściągnięcia, czuję się wtedy naprawdę czystaWłaśnie dlatego zawsze mam 2 żele- jeden bardziej oczyszczający a jeden delikatny
Ja zmywam nimi twarz, do czystego płatka, także co najmniej 4 mi schodzą (mimo, że nie nakładam grubej warstwy makijażu). A potem dopiero myję twarz żelem. I wtedy czuję się czysta Ale mam też aktualnie Cleanance od siostry w razie chęci na mocne oczyszczanie

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Lakier na Sylwestra już mamy A co planujecie nosić w Święta?
Ja chyba postawię na klasyczną czerwień, albo czerwień z drobinkami, bo taki kolor najbardziej kojarzy mi się z tym okresem
Ja też stawiam na odcienie czerwieni, albo Essie Thigh High albo The Spy Who Loved Me Raczej postawię na to pierwsze, ale OPI jest tak świąteczny, że sama nie wiem
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora