Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-21, 11:35   #3309
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hejka
Od wczoraj nadrabiałam zaległości w czytaniu wątku, a dziś nadrobie odrobine w pisaniu. U nas ok choć trochę się wydażyło. Jadąc na nasze wakacje do pl mieliśmy lekkie zdeżenie z tirem. Piszę lekkie bo tak było na szczęscie. W Dover na odprawie samochodowej, tir włączający się do ruchu nie zauważył nas i troche nas przesunął po ulicy. My byliśmy w aucie i o zgrozo te chwile trwały wiecznie. Kierowca był z Włoch i takim tez tirem jechał, my mamy kierownice po "angielsku". Po wszystkim postanowiliśmy jedanak jechac dalej czyli na nasze wakacje- wiem hardcor- ale jechaliśmy też na chrzciny gdzie ja byłam matką chrzesną. Skutki są takie że samochód już naprawiony (wymienili na cale drzwi od pasazera i prostowali nadkole) Ta cała sytuacja dała mi większa wyobraźnię. Słyszałam że tiry nie widzą często osobówek teraz to wiem i raczej staram się do nich nie zbliżać.
Wakacji ciąg dalszy był taki, że Oskar przyjechał ze zdartą całą nogą spadł ze skutera, a mój Tz zdartym całym przedramieniem-ta sama sytuacja ze skuterem i ze szwami pomiędzy palcami u stóp. Mówie Wam to nie był nasz czas ale mimo wszystko było ok, zawsze mogło się skończyc gorzej

Doridee trzymam kciuki za Twoją działalność, teraz napewno załapiesz się na pomoc z UP. Mówisz, że Ala ma taki charakterek a po kim serio ma silny charakter i pewnie lżej w życiu będzie miala skoro umie o siebie samą zawalczyć, podoba mi się choć nie zazdroszcze
Fajnie, że masz psiaka, szkoda tylko, że on taki wymagający. Nie doczytałam albo nie napisałaś, bo ktoś Cię już o to pytał, wiedziałaś o tych alergiach jak go brałaś??

Monka no brawo mamusiu ze takiego zdolniache wychowałaś serio mój młody tez jest w silniejszej grupie z matmy, ale za to czytanie nie koniecznie, nie czyta jeszcze płynnie, chociaż speeling extra zawsze na maxa Kurcze szkoda Twojego młodszego, że tą rączkę tak sobie urządził pewnie aż skóra ci zdretwiala na karku.. ja tak mam jak coś mlodemu się stanie. Jak to teraz wygląda? zagoiło się?
Ty halinki chcesz sobie poprawiac, pamietam ze zdjecia ze śłubu że chyba nie masz co poprawiać, no chyba że ty Pamelą chcesz zostać

Snieżynka ty kobieto też na pełnych obrotach jak zwykle, jak ty to robisz? I co na kiedy przesunęli zabieg Oliwii? Jak kuchnia co zmieniłaś?
A co do pędzli sigmy to ja nie polecam nie są takie złe ale o wiele tańsze i lepsze możesz kupić pędzle Hakuro http://makeupbox.pl/hakuro zamawiałam z tej strony więc mogę polecić i np Maestro http://maestrobrush.pl/pl/ nie zamawiałam i nie mam ich ale recenzje mają dobre. Także poczytaj i zdecyduj. A mi się podoba najnowsza paleta naked -cienie matowe

Iwona oj faktycznie może zrezygnuj z którejś choroby? A tak na poważnie to może powinnaś zwolnić bo pewnie robisz to wszystko dla dzieci ale pamiętaj że dziciom najważniejsza jesteś Ty . A ty jesteś zapracowana za bardzo- przynajmniej tak to ja odbieram, jak sie myle to przepraszam

Magda wow Twoje maluchy rosną jak na drożdzach serio Grzes juz taki duży Mówisz ze świeta w domu? super! Zdjęcia juz na fb widziałam

Nasz grudzień zaczął się od grypy żołądkowej, potem Tz przeziębiony byl i na koniec wyrywał zęba mądrości i jakoś mu zleciało. Ja obecnie jestem na zwolnieniu do dzisiaj miałam zapalenie oskrzeli i infekcje gardła dostałam antybiotyk i mam nadzieję że to już koniec bo mam dość chorób na ten miesiąc

Edytcia, parapet djamelka, gdzie jesteście??

pozdraiwm!
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując