Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-27, 12:22   #4209
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
O, fajnie, że też Ci przypadła do gustu, wypróbowałam ją i brązową na linii wodnej i nie podrażnia mnie Może zakupię też czarną (obecnej Mh mam kilka cm już).
Myślałam też o czarnej, jedyne co mi się nie podoba w tych kredkach (i w tej Smoky i w Eye Designer kupionej wcześniej), to że blakną pod koniec dnia. Dlatego odpuszczam i czarną następną kupię znowu IsaDorę, ona jest nie do pobicia (o ile jeszcze ją produkują ).

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Też stosuję regularnie, na pewno półtorej miesiąca jak nie dwa już, ale spektakularnych efektów brak. Brwi się ciutkę zagęściły, ale rzęsy mam uparte
Ja miałam wyliniałe rzęsy z dużymi dziurami, teraz są gęściutkie i nie ma śladu po przerwach, ale jak policzyłam to dobijam właśnie do 4 miesięcy wcierania i jestem zadziwiająco sumienna przez ten czas.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mam takie samo zdanie, w dodatku widziałam gdzieś skład i tam nie ma nawet żadnego olejku
No widzisz to kolejny argument żeby mnie nie kusiło.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zaczęłam Dermedica, ciężej zmywa tusz do rzęs niż Bourjois, ale nie wiem czemu jakoś mi to szczególnie nie przeszkadza Ale na odleweczkę do testów się piszę
Nie ma sprawy, odleweczką służę ja w ogóle wybredna dość jestem, bo z Bourjois też byłam bardzo niezadowolona.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
O, to mam jeszcze większą motywację żeby jutro wpaść do pracy (Biedronka bardzo blisko ) Pod choinką z kosmetyków tylko balsam czerwony Garniera w słoiczku mi wpadł więc można poszaleć. A dużo tych kolorów nowych? Widziałam Colorama z Maybelline, ale żaden nie kusił.
Colorama te widziałam i też żaden mnie nie kusił, za to Air Flow kupiłam dwa, tyle że ten ciemny amarantowy który kupiłam niepokojąco przypomina mi Rimmel Urban Purple. Brudnego różu jeszcze nie testowałam. Fajny był też beż, był też ładny kolor popularnie zwany grzybnią, ciemna czerwień podobna do GW nr 407. Tyle pamiętam.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A wogóle to moja twarz wygląda jak pobojowisko, bo przez powrót do picia drożdży wszystko mi wychodzi na buzi. Planów na Sylwka nie mam, ale może to i lepiej, bo strach do ludzi wyjść z takimi gulami
Ja przez Święta dorobiłam się 3 wielkich pryszczy. Od lat takich nie miałam i naprawdę zastanawiam się czy zejdą mi do Sylwestra, wyglądam dość karykaturalnie teraz.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
z kosmetyków pod choinką znalazłam śliczną paletkę Diora z linerem (pierwsze zdjęcie lepiej odzwierciedla kolory, więcej w nich szarości niż niebieskości ) aż się uśmiechnęłam na tę wizażową naklejkę
Fajna paletka, chociaż kolory zupełnie nie moje.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
a od dziś -30% w Sephorze, planujecie coś kupić? ja dumam i ciągle nie wiem
A czy u nich lakiery do paznokci to też kolorówka? Bo zastanawiam się nad bondowskimi OPI. Poza tym nie wiem, musiałabym się rozejrzeć, bo nic specjalnie nie planowałam i nie wiem wcale czy chcę specjalnie planować.


U mnie pod choinką było raczej kosmetycznie, dostałam zestaw Hypnose z mini kredką i dwufazą (a więc odpadł potencjalny zakup tuszu z promocji sephorowej), krem pod oczy LRP Redermic i od TŻa dostałam moje wymarzone Opium EDP . Więc muszę przyznać że jestem zaspokojona kosmetycznie całkowicie.

I jest do mnie w drodze The Silver Spoon, nie doleciała na Wigilię.


Mnie Święta okropnie zmęczyły - Wigilia przy stole, pierwszy dzień świąt przy stole - dla mnie to ciut za dużo.
Drugi dzień świąt spędziliśmy z TŻem w pozycji dresowo-kanapowej i oglądaliśmy Grę o Tron, nie mogliśmy się oderwać, a ja potem nie mogłam spać. Dużo osób mi polecało ten serial i muszę powiedzieć że słusznie, ale spodziewałam się czegoś zupełnie innego i uważam że z wątkiem horrorowym scenarzystę poniosło, boję się drugiej serii.

Dzisiaj miałam iść na zakupy a potem do kina z siostrą i muszę się ruszyć, ale specjalnie jakoś mi się nie chce.
W ogóle nic mi się nie chce, wczoraj pomyślałam sobie, że fajnie by było jakbyśmy z TŻem zniknęli gdzieś we dwoje na Sylwestra, zamiast iść na imprezę, wcześniej miałam inne zdanie na ten temat i teraz ciut żałuję, że nie wymyśliłam czegoś takiego.

Dostałam też dzisiaj maila od Eskulapa z promocją -20% na Biodermę, pomyślałam że zamówię sobie Pore Refiner i pewna nie jestem, ale wydaje mi się, że jak ostatnio na niego patrzyłam jakieś 2 tygodnie temu to był tańszy niż w tej promocji...
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora