Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-27, 18:04   #3323
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hej
U nas też spokojnie świeta minęły, tylko Ala trochę przeziebiona, muszę jutro pojechac z nią do lekarza. Od dłuższego czasu utrzymuje jej sie kaszel, raczej mokry, ciągle coś wykrztusza, trochę kataru, raz mocniej, raz słabiej ale nie mija.. trwa to już ze 2 miesiace.. Nie wiem o co chodzi Dzis dodatkowo zaczęła gorączkować

Dziękuję dziewczyny za miłe słowa Ja to zawsze nosiłam albo przynajmniej wracałam do długich włosów, ale mój TŻ jak może pamiętacie woli krótkie. To obcinałam bo w sumie aż tak mi nie zależało. Ale teraz jakoś dał sie przekonać do dłuższych a ja jednak też sie lepiej czuję w długich, jednak chyba wyglada sie bardziej kobieco Chociaż są babeczki które rewelacyjnie i dużo korzystniej wyglądaja w krótkich Np. Zielińska czy Kożuchowska.

Śnieżynko jeżeli chodzi o cienie to najszybciej coś udałoby sie z testerów, raczej używanych, z podkładami będzie cieżko, tez jedynie testery. Ostatnio Kasia przywiozła mi klika używanych testerów cieni z Chanela, tych poczwórnych wypiekanych. Tak że szanse są A jakie kolory lubisz? Neutralne?
TŻ zrobił sobie też prezent w postaci zegarka

Monika cera raz lepiej, raz gorzej, jak nie dłubię przy niej to jest lepiej Hormonów nie badałam, na początku lutego idę do Endo po skierowanie na badania, ale raczej będą to tylko hormony tarczycy.
Co to za praca? Ja bym pewnie nie wyjechała, ale jak masz pewność ze TŻ ogarnie wszystko jak należy to w sumie czemu nie? Na długo?

Edycia to przepadła już na amen... Odezwała sie do mnie ze dwa tygodnie temu pytajac o perfumy, wspomniała, że sie u niej dzieje, ale co sie dzieje, jak sie dzieje to juz nie napisała..
__________________
Alicja

Edytowane przez Doridee
Czas edycji: 2012-12-27 o 18:05
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując