Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Adopcja. Jak znaleźc biologicznych rodziców?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-27, 18:15   #406
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Adopcja. Jak znaleźc biologicznych rodziców?

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
ci, którzy zataili informację o biologicznych rodzicach i próbowali zablokować dostęp do nich - tak, są skreśleni.
Łatwo skreślasz ludzi. A Ci, którzy nic nie zataili, bo nie było kogo? Bo rodzice ulotnili się, jak sen? Myślisz, że fajnie jest dowiedzieć się od dziecka, w które wkładasz całe serce "nie jesteś prawdziwą matką/ojcem"?

To nie biologia tworzy więzi rodzicielskie, a uczucie.

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
nie smuć się.
jako matka powiem,że nie należy zamykać dzieci pod kloszem,chronić za wszelką cenę .one muszą znać prawdę,sparzyć się,żeby wiedzieć jak świat boli.

*nie każde dziecko poszukuje rodziców biologicznych,nie każdy chce poznać "zapładniacza" i "inkubator"-ludzi,którzy nie mieli dość rozsądku i siły ,aby wychować swoje dziecko.
czasem okazuje się,że ktoś za nich zdecydował,ale w większości przypadków sami zdecydowali sie na taki los.
a dzieci?
czasem jest to zwykła ciekawość,a czasem czegoś im zabrakło w rodzinnym domu,skoro poszukują czegoś ulotnego,czegoś wymyślonego,czegoś wymarzonego.najczęściej jednak dotykają zła i wracają do tego co znają.

*gdyby ktoś mi zarzucił,że nie wiem o czym piszę,to od razu zaznaczam-wiem o czym mówię
Ja naprawdę rozumiem, że trzeba być szczerym od samego początku. Tylko im więcej o tym myślę, tym bardziej boję się, że dziecko, któremu zechcę dać dom wypnie się na mnie i powie "chcę do prawdziwej matki".
Załamałoby mi to serce.
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując