Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Catrice - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-28, 20:10   #27
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

I ja również się melduję W połowie grudnia będąc jeszcze w niemczech zaopatrzyłam się w siberian call :p dwa róże, dwa cienie, lip coat i błyszczyko - szminka w płynie. Wszystko świetne ale przed wyjazdem do pl i natłokiem obowiązków nie zrobiłam żadnych swatchy a do polski przytargałam jedynie cienie i lip coat. Ogólnie to polecam zajrzeć jak limitka pojawi się w pl, bo ja się nie zawiodłam
Róże piękne i delikatne mimo że kremowe na twarzy robią się pudrowe, trzymają się na mojej tłustej cerze caluśki dzień cienie, jak to cienie wypiekane ale to najbardziej udany cieniowy produkt jeżeli chodzi o tą firmę, lip coat z drobinkami wygląda cudownie solo lub nałożony na ciemniejszą szminkę - efekt zabójczy w sztucznym świetle a błyszczyko szminkę oddałam swojej siostrze bo jednak kolor średnio mi pasował, za to siostrze świetne współgra z jej cerą :P

Pojawiła się również ta "limitka" z lakierami neon & natural czy jakoś tak się ona nazywa, ale na żywo wszystkie lakiery wyglądają beznadziejnie. To tyle jeżeli chodzi o moje catricowe zdobycze/obczajenia wzrokowe w niemczech na połowę grudnia

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2012-12-28 o 20:13
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując