Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - !! Pomóż Rafałkowi !!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-03, 11:16   #14
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: !! Pomóż Rafałkowi !!

Cytat:
Napisane przez Mortyshja Pokaż wiadomość
Echh... a skąd bedziesz wiedziała o co chodzi w tych badaniach ? Myślałam ze znajde tu chociaż małą pomoc... a widze ze tylko naskakiwać na kogos umiesz...

Zostawie to bez komentarza...


Do wiadomości...
2 koncerty ze zbiorką
Aukcja obrazów... (Ci ktorzy beda dawać obrazy nie pytali się o jego wyniki...)
W prawie wszystkich szkołach zbiórka pieniedzy... (Tak samo i dyrektorzy...)
Na kilku uczelniach w róznych miastach też bedzie zbiórka...
Echh...

A wszystko to dzieki ludziom dobrej woli... pomagają nam bezinteresownie...
Pozwolisz,że ja Twoją wypowiedź zostawię bez komentarza ...

A tak na marginesie.
Wśród Wizażanek są dziewczyny studiujące medycynę .
A nawet,jeśli nie-to powszechnie wiadomo,że w Polsce na medycynie zna się każdy.


Cytat:
Napisane przez yedanna Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam, żeby Fresa nadskakiwała. A ma rację i to, że podsunęła Ci tą myśl, to też jest bezinteresowna pomoc. Niewiele ludzi zainteresuje się dosyć anonimowoą i krótką informacją o chorobie, bez żadnego potwierdzenia. Przykro to mówić, ale mnóstwo osób wykorzystuje takie akcje do naciąganai innych. Wiem, bo sama się raz nabrałam. Nastepnym razem chciałabym mieć możliwość kontaktu ze szpitalem, w którym potrzebujący się leczy i potwierdzenia informacji. Cóż w tym złego. Czy to przekreśla moją bezinteresowność?
Yedanno-dziękuję .
Sama bym lepiej tego nie ujęła .



Cytat:
Napisane przez Nati femme fatale Pokaż wiadomość
Tak, zgadzam się, strona tego dziecka jest małowiarygodna, wygląda to na reklamę.
Przecież każdy mógłby taką stronę założyć i wystąpić z podobnym apelem.Może Rafał jest rzeczywiście chory, ale jeśli wymaga się od kogoś pomocy, to jednak przydałyby się sensowne argumenty.Zresztą apel typu:!!pomóż Rafałkowi!! jest wręcz rozkazujący i kojarzy mi się z nachalnym błaganiem.
Nie dziwię się ,że Wizażanki nie są pewne co do wiarygodności, bo ja też bym nie chciała wpłacać na czyjeś prywatne konto.
Może to brutalnie zabrzmi, ale w takiej sytuacji nie mam przecież pewności co stanie się z moimi pieniędzmi,może ktoś sobie za nie np. nowe meble kupi.
Nati femme fatale-myślę podobnie,bo też jestem ostrożna i stąd moje poprzednie wpisy .

Chyba tak wiele nie wymagałam(?) ?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując