Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-03, 14:12   #2397
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Witam,
Pisałam wcześniej o badaniu włosów, któremu się poddałam i o wynikach. Włosy nadal mi wypadają, z prawej strony widzę już niestety skórę głowy i bardzo mało słabych włosków. O ogólnym przerzedzeniu na całej głowie nawet nie wspomnę. Na dodatek zwiekszył mi się łupież (zresztą już sama nie wiem czy to łupież). Stosuję Nizoral (po dwóch razach nie widzę poprawy, może mniej swędzi). Nie wiem co to jest, wygląda jak płatki tuż przy skórze głowy jak dotykam to się to coś obsypuje. Dermatolog wykluczył grzybicę, uważa że to zapalenie skóry głowy, ale stan i kondycja włosów wskazują, że to łuszczące się "coś" na pewno jest przyczyną tego niby łupieżu. Poza tym pisałam wcześniej o tych drastycznych niedoborach pierwiastkowych, które wykazało mi badanie włosów, a które jak powiedział mi lekarz badający wpływają na skórę głowy czyli również i na wszelkie grzybice, łuszczenie itd. Kuracja kosztuje około 500zł, więc wciąż się waham bo to strasznie drogie. Gdybym miała pewność na 100%, że mi pomoże i proces wypadania się zahamuje nie zastanawiałabym się nawet przez chwilę. Tymczasem poszukuję jakiś preparatów z miedzią (tylko i wyłącznie miedź), manganem i żelazem (j/w). Każdy preparat musi być odddzielnie stosowany (miedź, mangan i żelazo), ale w oddzielnych preparatach.

Kobietki doskonale rozumiem Waszą walkę i chwile załamania. Jeszcze rok temu moje włosy były okazem zdrowia, a to co mam teraz na głowie to jakiś koszmar. Jeśli znacie jakies preparaty z pierwiastakami, o których wspomniałam bardzo proszę o napisanie. Pozdrawiam ciepło i życze Wam i sobie wytrwałości w walce z wypadaniem.
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora