Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-02, 08:17   #654
kostka.kr
Zadomowienie
 
Avatar kostka.kr
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 458
GG do kostka.kr
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

Dziewczyny wszystkiego dobrego w Nowym 2013 Roku. Życzę Wam i sobie żeby ten kolejny rok przyniósł wiele radości, miłości, zrozumienia, nowych doświadczeń oraz miłych wrażeń a przy tym duuużo zdrowia !!!

Wysłałam już rano dziewczyny do szkoły i przedszkola. Oj ciężko im się dzisiaj wstawało po prawie dwutygodniowej przerwie. Z Pati musiałam posiedzieć jeszcze 15 minut w przedszkolu i poprzytulać sie zanim była gotowa wejść do sali. Ale poszło, obyło sie bez płaczu, na szczęście . Ja mam wolne do końca tygodnia, wykorzystuję jeszcze stary urlop.
Nam Sylwester minął prawie jak każdy wieczór. Spędzaliśmy go w domu z dziewczynkami. Dziewczyny były zachwycone fajerwerkami. Z racji tego, że mieszkamy na górce, sztuczne ognie z Rynku Krakowa były pięknie widoczne. Zresztą dookoła wszyscy tak "prali", że nie wiadomo było w którą stronę patrzeć. A jak u Was po Sylwestrze? Bawiłyście się gdzieś?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03904.jpg (89,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03907_(1024_x_768).jpg (73,5 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03939_(1280_x_1024).jpg (42,3 KB, 10 załadowań)
__________________
"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie."
Paulo Coelho


Edytowane przez kostka.kr
Czas edycji: 2013-01-02 o 08:58
kostka.kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując