Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-02, 09:56   #655
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

jaki sliczny kominiarczyk na szczęście !

wsyztskiego dobrego w Nowym roku ! . Mnie sie zaczeło infekcja gardła, ale sama jestem sobie winna bo na sylwestra szalałam.. Bylismy w lokalu i było faaajnie
za to dzis umieram.. , a niestety najbliższe 3 dni b. pracowite... jakos nie umiem załapać rytmu pracy poki co ..


Kostko Natalka juz widze ma kasownik z przodu ,. Oliwka jeszcze ma wszystkie mleczne ale jest niezwykle dumna bo wyrósł jej pierwszy stały trzonowiec.. co chwile lata do lustra i ogląda se ten ząb i maca czy aby na pewno tam jest
Oliwka spedziła sylwestra ze swoim kuzynkiem u babci, wyszaleli sie jak 150, dzis tez mielismy wielki problem zeby ja dobudzic, pomogło dopiero włączenie filmu "Narnia" - Oliwka dostała fioła na pukcie tego filmu

pozdrawiam Was !

Kostko jeszcze musze dodac Ty sie kochana nic nie zmieniasz, jakby czas sie zatrzymał dla Ciebie ! u mnie niestety zmarszczki sie juz uaktywniają, o siwych włosach nie wspomne i bolących kolanach, ech starosc
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując