Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-02, 16:38   #4279
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A ja właśnie tak na nowy rok kliknęłam ten filtr SVR, nad którym dumałam. Barwiony LRP, który też miałam miał dobry kolor, więc może i ten mnie nie zawiedzie. W razie czego tylko w domu się nim będę smarować żeby ludzi nie straszyć
Do tego kliknęło mi się Flavo C 15%. Od dawna miałam na nie ochotę a swojego czasu pamiętam, że kusiłyście tutaj nim nieźle
Flavo C jest fajne ja już zużywam resztki i strasznie mi szkoda, że się kończy, bardzo je polubiłam
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zrobiłam zdjęcia pielęgnacji
Jednak będzie ciut więcej niż 190 bo zapomniałam o kilku rzeczach

Pierwszy raz zrobiłam też zdjęcie próbek i miniaturek - nie mam tego dużo, ale muszę się zmobilizować do zużywania.
wow! zdjęcia będą na blogu czy w wątku ze zbiorami?
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Swoją drogą, czekam na nową kolekcję.. A dziś zmyję Beyond Cozy (od pisania na klawiaturze od rana już na trzech paznokciach odszedł mi lakier do połowy płytki ) i pomaluję turkusikiem Where's My Chauffeur
z ciekawości sprawdziłam fotki, jaka będzie wiosenna kolekcja i jak dla mnie to jest PORAŻKA albo strasznie mdłe kolory albo bardzo wtórne
http://www.thesundaygirl.com/2012/12...on-spring.html
[/I]http://www.everything2k.com/2012/12/...tion-2013.html
może swatche mnie zaskoczą jak jesienna kolekcja, ale na tę chwilę jestem na nie

pisałam coś o niekupowaniu pod wpływem promocji? mamy drugi dzień nowego roku, a ja już skusiłam się na zestaw EL kosztuje 185 z 265zł (gdzie sam krem tyle kosztuje, więc tłumaczę sobie, że warto było )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg day2.jpg (55,8 KB, 28 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora