Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 08:04   #4284
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Jeszcze mi się nie zdarzyło Ale faktem też jest, że ja z makijażem nie szaleję do pracy, najczęściej jest to bazowy cień z kredką, tusz i róż, więc nie wybrzydzam, nie kombinuję, po prostu nie mam na to czasu
Mam podobnie, jak Ty - do pracy nigdy nie kombinuję, prawie zawsze to jest bazowy cień + eyeliner lub kredka, sporadycznie zdarzają mi się cienie w dwóch kolorach. Zawsze wybieram neutralne kolory, ewentualnie pozwalam sobie na jakąś intensywniejszą kreskę, np. ciemny turkus.

Nie wyobrażam sobie zastanawiania się rano, czym się pomalować, po prostu nie ma na to czasu, poza w biurze nie czułabym się dobrze z mocnym makijażem.
Tak więc mimo, że nie mam podręcznej kosmetyczki, tylko wszsytko na widoku, to i tak wybieram wśród ograniczonej ilości kosmetyków, jeśli chodzi o poranny makijaż.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

A powiedzcie mi dziewczyny jak Wy stosowałyście Flavo C? Lepiej na noc czy na dzień pod filtr? Bo tak czytam opinie i są różne: od wychwalających serum pod niebiosa po określenia, że jest jakieś tępe, tłuste i barwi na zółto?
Ja stosowałam na dzień, pod filtr, nie zaobserwowałam nic z tego, o czym piszesz Tłuste w ogóle nie jest, jest płynne prawie jak woda, nie barwi, nie jest tępe - daje delikatne uczucie napięcia skóry, ale tak po prostu powinno być. Mnie to bardzo pasowało.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora