Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-03, 08:28   #4287
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Super zakup w super cenie - kosmetyki wszystkie miałam i polecam. Day Wear jest naprawdę bardzo dobrym kremem. ANR używam w tej chwili i to mój trzeci słoiczek, to jeden z moich faworytów. Tylko piankę wolę w wersji Soft Clean (która jest co najmniej tak samo wydajna jak żel Cleanance) - czułam po niej większy komfort, ale ja jestem sucharkiem.
A Idealistowi w tej wersji wystawiłam może średnio pochlebną recenzję, ale jako upiększacz się sprawdza i czeka w zapasach na wiosnę.

Także było warto.
to się cieszę
Idealista miałam kiedyś próbki, ale to było za mało na gruntowne przetestowanie
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
O czym jest ten film?Pierwszy raz widzę tytuł
o dwóch iluzjonistach (a propos, podobno Iluzjonista też jest bardzo dobrym filmem - sama nie widziałam, ale zamierzam ), którzy najpierw się przyjaźnią, a potem rywalizują ze sobą o to, który jest lepszy - stosują różne metody na poznanie swoich sztuczek, mają wręcz obsesję na tym punkcie
głęboki film, z sensem - mało ostatnio takich filmów
do tego dobrzy aktorzy, świetna muzyka
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dumałam nad nim wczoraj, bo składałam zamówienie w Gemini, ale ostatecznie odpuściłam. Mam jeszcze ekoampułkę i nie chcę tak mieszać, zwłaszcza, że jedno i drugie ma krótki okres ważności.
ale dopiero od otwarcia, Flavo C mogłoby poczekać
a co ciekawego kupiłaś?
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi dziewczyny jak Wy stosowałyście Flavo C? Lepiej na noc czy na dzień pod filtr? Bo tak czytam opinie i są różne: od wychwalających serum pod niebiosa po określenia, że jest jakieś tępe, tłuste i barwi na zółto?
ja na noc pod krem nawilżający, bo uważam, że wtedy skóra chwyta najwięcej dobrodziejstw z kosmetyków i rzeczywiście rano cera wygląda dużo lepiej
Flavo C jest żółtą cieczą, więc pewnie jasne skóry może barwić u "normalnej" karnacji po prostu poprawia koloryt
u mnie były dni, kiedy rzeczywiście był nieco lepki na twarzy, ale to rzadko i nie wiem od czego zależało
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2013-01-03 o 08:30
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora