Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-) część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-03, 23:12   #1291
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-) część II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
znam tylko jednego takiego strasznego moj kuzyn, ktory jest po 2 przymusowych odwykach heh

nooooo, a teraz kusza mnie inne rzeczy trzeba odwyk zrobic i najlepiej wszystkie karty pochowac
hmm a ja siedze w domu na macierzyskim, sklepy internetowe odwiedzam, karty pochowane ale co z tego jak w wiekszosci sklepow mozna placic paypalem..

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
No u mnie mazideł nowych też trochę przybyło.

Po pierwsze błyszczyk Guerlain- jest genialny, no i ma właściwości regenerujące.
Po drugie miniatura Coralisty Benefitu- pierwsze testy, ale jak na razie mnie nie rozkochał w sobie.
Po trzecie masełko macadamia Nivea- i tu kolejna miłość, a nie spodziewałam się.
Po czwarte- wczoraj w Biedronce kupiliśmy z Tż dwie pomadki ochronne Bell- dla osób aktywnych i jakąś owocową.
a mi przypadla do gustu moja miniaturka Benefit i wlasnie mam ochote na Coraliste teraz.. czy ona jest bardzo intensywna? masz gdzies swatcha??

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaa Gratuluję!!!
i do tego jakie ładne normalne imię chyba już mija tendencja na Brajanów i Andżeliki...
Mój TŻ też jest Michał )
!
a dziekuje jestem juz mama od ponad 6 tygodni
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując