Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-06, 20:38   #1837
upadly aniol
Raczkowanie
 
Avatar upadly aniol
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cumbria
Wiadomości: 328
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Dobry wieczor

Ale dzisiaj ladna pogoda byla (a to znowu o pogodzie ), nad morze sie z Tztem wybralismy, monostwo ludzi bylo, newte Ci co odwazniejsi plazowej knajpce na zewnatrz jedli wyspacerowalam sie za wszystkie czasy

Kod:
hyhyhh to powodzenia  łatwiej powiedzieć niż zrobić, to dosyć długi proces 
no chyba,że moża sporo odkładać co miesiąc
Kod:
Mysmy bez problemu polaczyli przyjemne z pozytecznym. Teraz mozna jechac na wakacje poza sezonem 'za grosze' .
Kofi dziekuje!iezko napewno bedzie, zwlaszcza jak sie ma jakies 1o% dziesiecio procentowego depozytu zaoszczedzone
Lori ja na wakacje i tak pojade czy to z oszczedzajacym Tz czy bez

Pozatym ta cala idea kupna tutaj domu nie dokonca do mnie przemawia, to bardziej Tz sie napalil na dom a ja czasami tylko mu przytakne jak pczuje uklucie zazdrosci, kiedy zobacze jak niektorzy sobie domy urzadzaja

Kod:
otstanio robiłam ot ciacho https://wizaz.pl/kulinaria/przepis,34...ladka-kokosowa i wyszło pycha!!! (tylko o połowę mniej cukru dałam niż w przepisie)
O tak!pyszne byloZwlaszcza nadzienie

Mona ja sie juz przestalam oszukiwac, tak gdzies zaraz po polnocy 31.12
__________________
"The secret to happiness is not in doing what one likes to do, but in liking what one has to do"
upadly aniol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując