Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-07, 16:42   #1846
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

bylam pewna,ze tak. sprawdzilam jednak przepis i robilam to

http://www.bbcgoodfood.com/recipes/3...chocolate-cake

Na urodziny Simon,ale tort typowo pod mame Daj znac ja zrobisz, bo ciekazwa jestem

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Ja bardzo chcialam dom, TZ sie smial ze mialam obsesje . Nie wyobrazam sobie nie miec wlasnego miejsca, nie mam duszy nomada chyba .
mam podobnie Obsesje mam od dawna Proces kupowania niestety nie jest przyjemny. miejmy nadzieje,ze urzadzania bedzie lepszy
Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
hihiihihi ameryki nie odkrylas to zawsze dziala plus cwiczonka plus jak sie jest przed 30ka

aaaa i jeszcze jedno Lola zmotywowalas mnie wczoraj i ruszylam to swoje zasiedzane upsko .... i pobieglam
nie mniej jednak tylko 7km zrobilam i bieglam jak zolw ... nogi ociezale ... wydawalo mi sie ze jakis nadbagaz mam
Oczywiscie,ze nie odkrylam,ale .... udalo mi sie to w zycie prowadzic ,a nie tylko gadac,ze wiem wiem

Zaliczylam juz 3 spacery 3 milowe z psem,ale do biegania jeszcze mi daleko. w zeszlym tygodniu na rower wsiadlam i sie zalamalam. Ile ja sily musialam wlozyc,zeby on ruszyl, to tylko ja wiem
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując