Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-05, 12:01   #3173
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
kupujesz flakony hurtowo? moja kolekcja nie jest taka imponująca, ale i tak jestem przekonana, że nie zużyję jej w ciągu najbliższych paru lat kolekcjonuję zarówno flakoniki pełne, jak i puste i np. wczoraj się przeraziłam, otwierając jeden kartonik, bo byłam przekonana, że to już tylko puste opakowanie, a tam pół butelki perfum niech mi ktoś zablokuje allegro też mam zamiar sfotografować swoje kolekcje, ale jak pomyślę, ile godzin musiałabym je później odkładać na miejsce... co do kolorówki, to pudrów mam niewiele, ale za to mnóstwo malowideł do oczu.




to może nie umieszczaj w CV daty urodzenia, tylko samo zdjęcie? zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne gwarantowane
Nie wpadłabym na taki pomysł. jest bardzo dobry!

Justa z chęcia pooglądam Twoją kolekcję. Moja to jeszcze maleńki pikuś przy Waszych, ale jak będę wklejać kolorówkę to zachacze też o perfumy
Jestem także ciekawa kolekcji innych dziewczyn........!!!
Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Otóż to Basiu

Justa - koniecznie wrzuć swoje zdjęcia na perfumy - wiem, że kolekcjonujesz miniatury - one są takie piękne.
Mam świadomość, że nie zużyję - ale nie przeszkadza mi to w hurtowym gromadzeniu - też pragnę odcięcia allegro .

Jak mawiała Scarlet - pomyślę o tym jutro, dziś patrząc na swoje cudeńka czuję się szczęśliwa - jutro być może zechcę się z nimi rozstać - nie wiem, naprawdę
Pomyslę o tym jutro
Toż to powinno być moje motto życiowe Dobry sposób na odstresowanie!
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora