Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013 Cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-10, 07:32   #3024
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013 Cz.2

Cytat:
Napisane przez alonek Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, macie zastraszające tempo ^^ proszę o przygarnięcie do grona mam ^^

Dominika 26 l,
ciąża I
om 29.10.12
tp 5.08.13 - wg usg tp: 10.08.13

więcej: jutro dobranoc
Cześć
Cytat:
Napisane przez sarna405 Pokaż wiadomość


Hej dziewczyny no więc dzisiaj to moje 1 USG wkońcu...zaraz się wybieram mam na 8,30 przyjdę to wszystko opowiem...ide niestety do innego gin. bo u mojego USG wysiadło więc zobaczymy co to za lekarz...i co mi powie słyszałam że nie miły ale wyjścia nie mam a na poniedziałek 14.01 mam już wizytę u swojego
Kij lekarzowi w oko, ważne, żeby z Maluchem było ok

Cytat:
Napisane przez domciatko Pokaż wiadomość
witam z rana!
już nie śpię, szykuję się do roboty)

a dziś po południu idę na basen! zobaczymy jak mi pójdzie,b o nie pływałam od lat hahaha
Nienawidzę basenów...
a wczoraj tak mnie naszło i pomyślałam, że byłoby fajnie
Ale nie mam stroju a kupować teraz chyba mija się z celem bo zaraz brzuch nie wejdzie a i po porodzie mogę się w niego nie zmieścić więc chyba nie będę się basenować
Cytat:
Napisane przez Asiunia1230 Pokaż wiadomość
Pisałyście coś o drętwiejących rękach. Mi też drętwieją jak śpię i przeszkadzają. Jak wczoraj rano do mnie dzwonił telefon to nie mogłam odebrać bo nie miałam czucia w ręku, dopiero drugą mi się udało złapać, ale też jakoś ciężko!
Nie chcę Cię niepotrzebnie straszyć ale w takiej sytuacji porozmawiaj z ginem i bierz jakiś magnez bo może skończyć się nieciekawie

Tż wrócił kiedyś od znajomych w stanie bardzo wskazującym i rano jak wstał nie był w stanie ruszyć prawą ręką chodził od lekarza do lekarza a każdy miał inną sprzeczną diagnozę, w końcu chcieli go wysłać na operacje cieśni nadgarstka ale w między czasie obejrzała go znajoma lekarka i stwierdziła, że to na pewno nie to i że ma zanik nerwu
Po prostu powiedziała, że za długo spał w jednej pozycji uciskając nerw, gdyby nie był pijany to by mu ręka zdrętwiała i zmieniłby pozycję a tak był nieprzytomny praktycznie i tak długo napierał na rękę ciężarem ciała, że nerw nie wytrzymał
Potem miał serię elektrostymulacji i z ręką nie ma problemów ale jest trochę mądrzejszy
I najważniejsze, że go nie pokroili bo nic by to nie pomogło
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora