Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-11, 12:58   #3698
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Bania podoba mi się Twój podpis od ilu dni jesteś na diecie, chyba ukradnę


Moja kondycja znajduje się na dnie dna
Zrobiłam przedwczoraj 50 przysiadów i wczoraj nie mogłam swobodnie siedzieć na Upie


Zastanawiam się nad jogą i pilatesem
follow the lider

xD


a robisz tak, zeby kolana były idealnie nad stopami i plecy proste? bo ja takich poprawnych chyba nawet nie zrobiłabym 5o pffff bania luzer

joga spoko ale ja lubię bardziej intensywne ćwiczenie po których wyję, sapię i czuję każdy mięsień
Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
kurde, mam za duzo kremow, ale wyglada sensownie. Wpsiuje go na liste

Ja od lipca nie robie ze soba kompletnie nic i czuje sie z tym okropnie. Zero motywacji, nawet dla samej siebie mi sie nie chce



moja kondycja jest gorsza, bo jak biegne na pszystanek, nastepnego dnia mam zakwasy w lydkach
ja polecam, ma super lekką konsystencję, matuje na długo, no i zauważyłam, że ściąga pory. spróbuj jak bedziesz miala okazje ja napewno do niego wroce w lecie.

bierz sie w garsc!

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Jak już mówimy o kremach, to możecie polecicie coś do bardzo suchej, a nawet odwodnionej skóry? Mam teraz Ziaję do suchej/odwodnionej i na noc do bardzo suchej, ale niewiele to daje Łykam Biogal, piję i jem len, dbam o nnkt, ale kaloryfery i zimno mnie wykańczają a na dodatek nijak mogę się dogadać z podkładem, nawet ColorStay zaczął się na mnie utleniać :P W efekcie teraz używam tylko korektora pod oczy i na płatki nosa, na to transparentny puder, róż, czasem bronzer jeśli chce mi się konturować i podkład nagle przestaje być niezastąpiony
ja nie wiem




dziewczyny, a używacie gąbeczki do demakijażu?
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora