Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Allegro- atrakcje cenowe: "kup teraz" część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-11, 13:18   #1907
tikutik
Zadomowienie
 
Avatar tikutik
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 600
Dot.: Allegro- atrakcje cenowe: "kup teraz" część IX

Cytat:
Napisane przez Mirindo Pokaż wiadomość
HUNDER wkleilam dla humoru
Jadę jutro do Warszawy i jak starczy mi czasu to zajrze do Decathlonu przymierzyć słynne ich kalosze - buty do jazdy konnej. Jak bedą ok to chyba kupię. Te pikowane co wkleilam wpierwsze podobno nie sa sztywne więc kiepsko... Chciałabym żeby sie nie marszczyly
Co do kaloszy z Decathlonu to teraz jest na nie szał. Ja w zeszłym roku po przymierzeniu zrezygnowałam z nich bo tak dziwnie na moich nogach wyglądały Na wątku zakupowym ktoś pisał, że stacjonarnie bywa już z nimi problem ale w sklepie internetowym jeszcze są dostępne. Na pewno polecam przymierzyć.

Cytat:
Napisane przez 3bit Pokaż wiadomość
Jeszcze nie wiem. Wczoraj dostałam maila, że zostały wysłane (kupiłam w środę, czyli wysyłka dzień po zakupie). Pewnie w poniedziałek/wtorek dojdą, to dam znać.
Czyli nigdy wcześniej tego typu butów nie mierzyłaś w sklepie stacjonarnym? Odważna jesteś Uwielbiam oglądać z nimi stylizacje a może to błąd, że nigdy sama takich nie przymierzyłam bo może faktycznie są wygodne i jednak bym kupiła Mimo wszystko czekam na relacje
tikutik jest offline Zgłoś do moderatora