Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nowości Oriflame
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-06, 17:51   #4235
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
dzięki, przeczytałam jeszcze wczoraj, tylko mało tych recenzji a dziś muszę zdecydować czy na pewno go chce Najbardziej zalezy mi aby dokładnie zmywał rzęsy z tuszu
Co do tego dokładnego zmywania tuszu to nie jest całkiem gienialny. Trzeba dużo wylać aby zmyć tusz i trzeba troszkę dłużej potrzymać, na pewno też zależy to od tuszu (ja mam masterpiece i tak do końca to sobie z nim od razu nie radzi, muszę dłuższą chwilę poświęcić). Jednak mimo tego ponownie go kupię, bo w ogole mnie nie podrażnia.
Cytat:
Napisane przez asicka1 Pokaż wiadomość
Witam Was nie jestem konsultantkoa Oriflame ale chcialam sobie cos zamowic a nie mam w ogole orientacji jesli chodzi o kosmetyki z tej firmy. Co jest warto miec?? Macie moze takie produkty ulubione na ktore warto sie skusic?
Może zobacz na KWC w kosmetykach Oriflame co ile ma gwiazdek. Wiem trochę tego jest, ale trudno tak wyliczyć spośród wszystkich kosmetyków co jest dobre. Na pewno wszystko nie jest ci potrzebne tylko niektóre, więc również możesz doraźnie sprawdzać na KWC jaką ma opinię dany produkt. Dodatkowo tutaj możesz pytać o konkretny kosmetyk, bo tak wszystkich dobrych to chyba nikt nie jest w stanie wypisać...
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora