Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co jest HOT, a co jest NOT w Anglii?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-14, 18:38   #25
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Co jest HOT, a co jest NOT w Anglii?

Cytat:
Napisane przez wegeta22 Pokaż wiadomość
Coś dla fanek rapu, piosenka przedstawiająca "co jest hot, a co jest not w Anglii": http://www.youtube.com/watch?v=OME1mUE1XEg&sns=fb
Uważam, że najbardziej NOT jest zawiść między naszymi rodakami-Polakami. Przykre...
Serdecznie pozdrawiam!
piosenke pozostawię bez komentarza ...

Co to tej tzw zawiści hymmm W Polsce jej nie ma? tak?
Wszyscy się kochaja i są dla siebie mili, szczególnie w miejscach publicznych
a najbardziej w urzędach, w autobusach, na parkingach etc etc
wykształceni młodzi pracują w swoich zawodach, każdy siedzi przy biureczku i zarabia krocie....
w Polsce niekt nie pracuje jako sprzataczka, nikt nigdy nie stał na zmywaku, w sklepach to też sami z tytułem MGR siedzą bo przecież taki po zawodówce się nie nadaje....
z młodieża nie ma problemu, nie ma narkotyków, lasek które się puszczają etc etc etc
i mozna byłoby tak wymieniać i wymieniać i....

Bo sama już nie wiem jak mam rozumieć ten komentarz, gdyż wygląda mi na to, że Ci Polacy ktorzy tutaj przyjeżdżają to bardzo kluturalni i mili ludzie, tak???
Tylko 'zagranica' ich tak zmienia i są opryskliwi, chamscy,przeklinają co drugie słowo i ogólnie brak im jakichkolwiek zasad?

Nie mam zamiaru generalizować bo przecież sama jestem Polką ...
ale rozglądnijcie się wokół, popatrzcie na ludzi w waszym miejscu zamieszkania
Nie twierdzę, że jestem bez skazy, ale czy tu, czy w Polsce, za kazdym razem jestem pod wielkim "wrazęniem" jeśli chodzi o zachownie,słownictwo i kluturę osobistą Polaków
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując