Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Razem - albo nie chce Cię znać..
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-07, 12:04   #38
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Razem - albo nie chce Cię znać..

Dziewczyny, iglo napisała, ze koles powiedział, ze chce sprobowac, ALE cos tam (ogległość).
Moze poczuła sie urażona i dlatego tak mu odpowiedziała.

iglo, moze on teraz po prostu boi sie skontaktowac, skoro go odrzuciłas. Moze skontaktuj sie z nim i powiedz, ze powiedzialas mu tak, bo poczułaś, że on niby mowi, ze chce sprobowac, a tak naprade sie wykreca...
O ile faktycznie tak sie poczulas.

Medżi_86 powinnas postąpic wedlug mnie odwrotnie. Zamiast częstszych spotkań - brak kontaktu. To bardziej mu uswiadomi czy mu na Tobie zalezy czy nie. Częstsze spotkania chyba nic nie zmienia.

Ja co prawda jestem juz prawei 4,5 roku ze swoim TZ jak najbardziej oficjalnie, ale w grudniu wymyslil, ze nie jest szczesliwy w zwiazku, ze chce sprobowac czegos innego, wolnosci, braku zobowiazan i takie tam. Nie bylismy razem miesiac. Zobaczyl mnie wlasnie po miesiacu i wymiekl. Mowil mi, ze wolnosc bez zobowiazan byla fajna, ale on nie potrafil myslec o nikim innym, tylko o mnie, ze jak poznawal nowe dziewczyny, to tym bardziej sobie uswiadamial, jak bardzo mnie kocha i tylko mnie chce oddac calego siebie.
To byl dla mnie ciezki czas, bo ja wiedzialam, ze chce byc tylko z nim, ale on chyba wlasnie potrzebowal takiego luzu bez kontaktu ze mna, zeby sobie uswiadomic, ze tak naprawde nikt inny sie dla niego nie liczy. Teraz jest super! W kółko dostaje smsy, jak mnie bardzo kocha i teskni (jak sie nie widzimy tylko jeden dzien). Jak sie juz spotkamy caly czas mnie przytula, caluje i powtarza, ze jest nieziemsko ze mna szczesliwy, ze pewnie sobie nie wyobrazam, jak mnie kocha.
Mam nadzieje, ze w przypadku Twojego przyjaciela tez sie tak okaze, jesli oczywiscie wybierzesz drogę bez kontaktu zamiast częstszego spotykania
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując