Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Macierzyństwa cienie i blaski-były słonice dziś znowu są laski -Mamusie XI - XII 2012
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-20, 19:04   #1481
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Macierzyństwa cienie i blaski-były słonice dziś znowu są laski -Mamusie XI - XI

Cytat:
Napisane przez natallkaa Pokaż wiadomość

Trochę się martwię o moją małą - robi mi ostatnio kupę co 5-6 dni!! niby nic jej nie jest i nie boli - pręży się i popłakuje dopiero ok. 1godz prze zrobieniem czytałam gdzieś, że przy wyłącznym karmieniu piersią może się tak zdarzyć i że nazywa się to jedzeniem bezresztkowym - po prostu całe mleko jest trawione.
Jeśli o chodzi o przybieraniu na wadze to rośnie jak szalona - waga wyjściowa to 3 kg a teraz (11 tyg) ma już 5,8kg.
Czy Waszym dzieciaczkom też się tak zdarza?
muszę o tym powiedziec pediatrze jak będziemy za dwa tyg na kolejnym szczepieniu
Powiem Ci, że jeszcze na sr położna mówiła, że czasem tak się zdarza - jak u dorosłych ludzi jeden załatwia się częściej, inny rzadziej. Bo rozumiem, że kupki ładne robi. Ale oczywiście warto to skonsultować z lekarzem.



Cytat:
Napisane przez lady_kiss Pokaż wiadomość
ale podejrzewam, że te rady dotyczą niemowląt (dzieci do 28 dnia życia). Np. z kupką: czytałam, że dzieci po 1 miesiącu życia mogą robić kupkę raz dziennie lub nawet raz na parę dni (mój robi raz dziennie).
Albo o karmieniach: po pewnym czasie dziecko je rzadziej i przesypia 4 godziny a nawet więcej. Zdarza się też, że chce być przy piersi i dużo płacze przy skokach rozwojowych
czy się mylę?
Mnie też się tak wydaje

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cytat:
Napisane przez marti86 Pokaż wiadomość
kochm Was za te teksty

ale umieram-mam grypsko z Laura i boje sie o malegocaly dzien w lozku leze z goraczka.nigdy nie mialam grypy...wogole nie chpruje-pirwsz raz od 10 lat albo i lepiej
Ja zachorowałam - też prawdopodobnie grypa dwa tygodnie po porodzie. Mój tz też później chorował. Natomiast młodej nic nie ruszyło, a bardzo się bałam.
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora