Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moja kolekcja perfum - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-09, 13:57   #640
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez tanzanit Pokaż wiadomość

Daniels gratuluje kolekcji! W moim otoczeniu nie znam mezczyzny ktory mialby tyle roznorodnych zapachow.
Ja znam tylko jednego- mojego brata, chyba mamy "to" w genach
Daniels- rowniez gratuluje kolekcji

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Gratuluję kolekcji

Kasiu - gratuluję udanych nabytków - czyli jednak co - da się zza granicy na targowisku operować?
Dziekuje
Z targowiskiem to na razie jedna, nieoficjalna- pozawatkowa wymiana, z Sylwia Gda, ktora odbyla sie na PW
Mam sporo nowych kosmetykow, ktore moglabym wymienic, ale nie potrafie sie przelamac, by wystawic je wszystkie, tak "w ciemno", we wlasnym, osobnym watku Wolalabym najpierw znalezc cos konkretnego, co mnie zainteresuje, u kogos i dopiero wtedy zapytac, co ewentualnie zyczylaby sobie, w zamian dana osoba
Zauwazylam, ze przesylki z Polski sa o wiele tansze niz ze Szwecji, wiec ceny nie powinny zniechecac kogos, do wymiany ze mna

Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
O mamo, znam ten sklep Prawda, był tam tylko ten klasyk, ale bałam się go w ciemno zamawiać
To snowdrops - zamawialam tam po raz pierwszy, bo malo maja rzeczy, ktore mnie interesuja

Eiri, czy jestes teraz w PL, czy w SE?



Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Za taka cene .. wszystko bym brała Co tu duzo mowic... padlam ofiara CdG

... te 120 zł to cena jak z bajki
Ja wzielam w ciemno, zainspirowana wlasnie Twoimi recenzjami CdG.
Jak z Dzing! (pomimo, ze tez ostro nakrecilam sie Twoja recenzja )balam sie zaryzykowac, z powodu ceny- tak w tym przypadku- poszlam na calosc, bo wiedzialam , ze nie moga byc to zle perfumy, skoro to CdG i jestem b.zadowolona
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora