Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-26, 16:11   #22
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Mariah, tak to ten Jantar
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ra-wersja.html


Strasznie podoba mi się jego zapach (trochę męski) i jak dziś spojrzałam na głowę, to chyba faktycznie mi podrosły ładnie, bo odrost taki dłuższy jakby


Swoją drogą wiecie gdzie kupię cieliste szpilki- bez platform, absolutnie klasyczne, z ładnym obcasem- nie wysuniętym do tyłu? No i nie za 500zł...
Ja swoje kupiłam teraz w Mango, na wyprzedaży
Ale moje ulubione, klasyczne z Zary TRF są już na wykończeniu

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Witam się w kolejnej części wątku

Dziewczyny, czy tylko ja tak mam, że nie mogę zabrać się za naukę? Bardzo lubię mój kierunek studiów, ale kiedy nadchodzi czas sesji i mam np. jedynie cztery dni na naukę do egzaminu to zaczynam panikować i zamiast się uczyć, to siedzę nad książkami i rozmyślam, że jeszcze tyle materiału przede mną i na pewno się nie wyrobię Do tego wszystkie egzaminy mam ustne, co wiąże się z dodatkowym stresem. Jestem na trzecim roku, powinnam się przyzwyczaić, a zawsze jest to samo



Wiem co czujesz odnośnie nadchodzących egzaminów. Ja mam pierwszy egzamin w środę - materiału mnóstwo. Weszłam na chwilę na wizaż i zaraz ruszam ostro z nauką. Powodzenia nam obu życzę
Co do włosów - fryzjerka mówiła mi, że zwykłe czesanie jest dobre na ich porost. Najlepiej używać do tego szczotki z kuleczkowym zakończeniem. Taki masaż ponoć bardzo pomaga. Oczywiście jest i druga strona medalu - włosy przetłuszczają się szybciej.
To normalne, zima zaskakuje drogowców, a studentów sesja
ja w poniedziałek też mam egzamin, muszę przygotować prezentację, a idę jeszcze dzisiaj do pracy...
Odebrałam swoje zamówienia z Zary, i spodnie i żakiet pasują dokupiłam szpilki z paskiem wokół za 49zł, oglądałam je już wcześniej, ale dopiero jak zaczęły się ich poszukiwania na zarowym wątku to się zdecydowałam

załączam kilka zdjęć ze szpilkami odnośnie pytania Hipokryzji i jedną letnią stylizację z ohmylooks niech już minie ta zima...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Heidi_Klum_RHH.jpg (126,2 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6598044367_e295ddf380_b.jpg (252,0 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mc4suwDrBN1rodu1jo1_1280.jpg (214,0 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg B1305387967882678_5.jpg (101,0 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1013-horz.jpg (76,4 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4309-768x1024.jpg (110,2 KB, 151 załadowań)
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora