Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - prawie nikt nie lubi?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-10, 19:37   #15
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: prawie nikt nie lubi?

Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
ja kiedyś poznałam muszlę Lacriox -bardzo mi się podobała i był moment,że chciałam ją kupić ale ak jakoś wyszło,że nie kupiłam. . teraz żałuję...
Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Dostałam niedawno próbeczkę "muszli" Lacroix i mi się również bardzo spodobał. Ale wydaje mi się raczej brzpiecznym zapachem, przynajmniej mi kojarzy się ciepło i miło. Dołączam z przyjemnością do wielbicielek (szkoda, że krótko będę się nim cieszyć).
Oj jak miło, że znacie ten zapach. Nie jestem sama

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Dziewczyny- muszę zatem z ciekawości wypróbować te wszystkie wymienione przez Was zapachy, kłopot będzie pewnie tylko z muszlą Lacroix.
.
Kota, mam flaszeczkę na wykończeniu ale jestem czujna Jak tylko upoluję kolejny flakonik obiecuję Ci zgotować próbkę

Cytat:
Napisane przez ragutka Pokaż wiadomość
Ja tez podpisuje sie jako wielbicielka muszli Lacroix , ma w sobie taka miękką słodycz , a flakonik uwielbiam.
Nie używam zbyt często ale zawsze mi towarzyszy latem ,nad morzem jakos mi tam się cudnie komponuje.
No właśnie Dla mnie to wprost wymarzony zapach na plażę. Nawet mój synek mówi, że pachnie piaskiem i morzem. Po części to pewnie sugestia kształtem flakonu ale ja i tak czuję w nim suchy zapach nagrzanych słońcem wydm.
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując