Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moja dziewczyna mnie rani...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-28, 14:17   #11
Soteria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 17
Dot.: Moja dziewczyna mnie rani...

Nie rozumiem jak można robić coś takiego komuś, kogo się podobno kocha...Bardzo Ci współczuję, ale dla własnego dobra powinieneś ten związek zakończyć. Ewidentnie widać, że jej na Tobie nie zależy(mam obiekcje co do tego, czy ona nawet umie kochać). To co robi jest zwykłym świństwem. A ty przez nią cierpisz. Będąc na jej miejscu nigdy bym czegoś takiego nie zrobiła. Nawet uczciwa nie jest. Gdyby była, to by Ci powiedziała prosto w oczy, zamiast kłamać. Wkurzyła się? Jakim prawem? To ty powinieneś być wściekły, nie ona. Jeśli w takiej sytuacji nie jest w stanie zdobyć się na szczerość, to myślisz, że w innych będzie?
To bardzo boli, jednak pamiętaj, że ten, kto doprowadza do twoich łez nie jest ich godzien, a ten kto jest ich godzien, nigdy cię do nich nie doprowadzi.
Życzę Ci, żebyś jak najszybciej skończył ten związek i znalazł kogoś, kto będzie Ciebie wart. Bo ta kobieta nie jest. Nawet jeśli się pogodzicie, po jakimś czasie może pojawić się osoba, która znów obudzi w niej fascynację. I co wtedy?
Pozdrawiam.
Soteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując