Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesienne Dzieci 2006 - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-31, 12:07   #2164
Lady_Sunlight
Raczkowanie
 
Avatar Lady_Sunlight
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 60
Dot.: Jesienne Dzieci 2006 - część III

Ejjj, no zebym ja sobie sama na posty odpowiadala, wylazic z tych katow i meldowac sie tutaj co tam slychac w krainie mlekiem i miodem plynacej jak zdrowko, jak problemy wychowawcze, jak zycie ogolnie, pisac, pisac

Ja sie ostatnio zaczytywalam sie ksiazkami Francine Rivers, dostalam jej 'Znamie lwa' pod choinke (3 tomy ) i nie moglam sie oderwac - jakos tak bardzo podnaszaca na duchu, juz nie mowiac o tym ze wprost wywraca do gory nogami spojrzenie na wiare, Boga i biblie (ale to nie sa zadne filozoficzne powiesci)

Troche mamy zmartwien ze szkola - ale to chyba na prywatna rozmowe, jak znajde dluzsza chwilke to sie tez pozale. A skoro juz przy temacie ksiazek to co do problemow wychowawczych to natknelam sie ostatnio na ksiazeczke 'jak byc bohaterem dla swoich dzieci' - tez bardzo lapiaca za serce i sklania do przemyslen nad wychowaniem. Polecam, bo tez nie jest to ksiazka typu 'powinnas byc taka siaka i owaka inaczej jestes beznadziejna matka'. Ale to tez temat na osobna dluzsza romowe pt. jak poradniki dla rodzicow wpedzaja nas w depresje

dobra ide nakarmic mojego dzidziusia, ktory juz wcale takim dzidziusiem nie jest
__________________
Co mi w duszy gra?
http://www.youtube.com/watch?v=pkM-gDcmJeM

In a dream,
Will you give your love to me?
Beg my broken heart to beat,
Save my life, change my mind?

Lady_Sunlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując