Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Norwegia.Jest tu ktoś???
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-31, 13:17   #1828
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Cytat:
Napisane przez Olga_86 Pokaż wiadomość
Hej Kasiu!
Już kiedyś pisałam do Ciebie ale jakoś się chyba nie złożyło bo nie dostałam odpowiedzi. Co prawda nie bardzo mam teraz czas się udzielać na forum - mojego Skarba urodziłam 5 tyg temu- ale śledzę ten wątek cały czas. Twoja informacja o mamuśkach z dziećmi i w ciaży baaaardzo mnie cieszy bo ja też mieszkam tu w okolicach bergen ! jestem teraz trochę uziemiona dopóki mały nie będzie miał stałego rytmu spania i karmienia, ale bardzo bym chciałą nawiązać jakiś kontakt z dziewczynami tu w okolicy. pozdrawiam serdecznie
hej hej pamietam pamietam ... nawet ci odpisalam :P hihi
ze rocznik ten sam ... i masz imie jak moja przyjaciolka z dziecinstwa ..
reki se uciac nie dam ale chyba nawet na Priv ci pisalam
no ja na swojego musze czekac 8tyg ... dzis mam 60 dni do Porodu !!!


Cytat:
Napisane przez Asiula29Holmen Pokaż wiadomość
Wow 50 super! Ja tez bylam na spotkaniu w helsestasjon i bylo nas 7 . To byly dwa spotkania po godzinie z kobietami z najblizszej okolocy ktore urodzily w tym samym czasie. Bylo bardzo milo, wymiana doswiadczen uwagi o maciezynstwie dzieciach itd. Bylam jedyna polka i same norwezki. wymienilysmy sie tlf i bylam zaproszona na lunch do jednej z nich ale szczerze Wam powiem teskie bardzo za Polska (jestem tu dllllugo 12 lat) ale tesknota jest straszna. Chcialabym porozmawiac z dziewczynami z naszego kraju o dzieciaczkach doswiadczeniach i ogolne . A jesli chodzi o moja norwegie.... bywam tam czasem i przerazona jestem jak ludzie ze soba rozmawiaja. Jestesmy w obcym kraju powinnismy sie wspierac i wymieniac informacjami a najczesciej krytyka drwina i wysmiewanie drugiego.
oj no wez mi nic nie mow ... ludzie czasami naprawde sa przedziwaczni ...
ale jesli wejdziesz na jakis watek poswicony wlasnie mama ... na pewno uda ci sie kogos znalezc .... trzymamy z Mlodym
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując