Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - gdzie pracujecie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-12, 11:40   #21
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: gdzie pracujecie?

Cytat:
Napisane przez alicja26 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to fajnie się wam wiedzie jednak na obczyźnie. To cieszy! Ja jak juz wcześniej wspomniałam pracuję jako care assistant bo uznałam, że 1. pomoge ludziom a 2. będę ciągle gadac po angielsku!!! bo o to mi chodzi mówić płynnie i wyrażać siebie w tym języku. Iwonka 595 mam pytanie co konkretnie nalezy do Twoich obowiązków jako sekretarki? Ludzie podpowiadają mi, że z taka znajomościa języka powinnam szukać sobie lepiej płatnej pracy ale ja na razie pozostanę przy swojej pracy no i ciągle myślę, że za mało umiem i za mało wiem...
AfroJazz będzie można zobaczyc ta reklamę w Internecie?
przewaznie odbieranie telefonow, segregacje dokumentow, przepisywanie papierow na komputer typu listy, faxy, prowadzenie roznych akt, zamawianie roznych rzeczy do biura, jak sie cos zepsuje to tez ja musze wykonac tel zeby ktos przyjechal i naprawil. Wierz mi ze to sa male i proste rzeczy, ja tez sie obawialam jak mi zaproponowali ta prace bo nie znam ang perfect (pracuje z samymi anglikami), jest wiele slow ktorych nie rozumiem ale pytam i mi tlumacza, ucze sie kazdego dnia. to jest juz moja 5 praca, zaczynalam od fabryki. Zaryzykuj i sprobuj na pewno nie bedzie gorzej, zarobisz lepsza kase i douczysz sie jezyka. Jak nie zaryzykujesz to sie nie dowiesz.
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując