Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gdzie ten KWC? :P
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-12, 16:54   #1
teena4u
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6

Gdzie ten KWC? :P


Tyle sie tu biedne dziewczynki napłaczą, nagadają.."jeju jeju, ratujcie! jaki podkład dobrać!" (choc przyznaje, tez mam z tym klopot) Ale kurka wodna.. przecież wiadomo - wizażyści potrafią ze szpetnego brzydkiego kaczątka wyczarować cudniastego łabądka Fakt, zaden kosmetyk (mowa o podkładzie) nie jest uniwersalny a cery różne.. Ale nie wierze, ze Wy Drodzy Przeogromnie Wykwalifikowani Wizażyści nie jesteście oddani jednemu bliskiemu Waszym sercom podkładzikowi Oczywiscie mam na mysli kazdego indywidulanie.. Chcialabym wiedziec.. po co automatycznie sięgają Wasze rączki kiedy widzicie cere suchą, mieszaną czy tłustą? Który jest wg Was dla kazdej z osobna najjj, by buzia mogla wygladac tak jak twarze modelek na rozkladowkach?? (pomijając grafike komputerową) Ja wiem ze w salonach stoją dziesiątki roznych tubek, sloiczkow przeznaczonych do buziek wczesniej rozpatrzonych w najmniejszym detalu ...mimo to prosze o mega professional odpowiedz Czy jest jakiś wódz wśród tych wszystkich upiększaczy?
teena4u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując