Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-04, 16:41   #4210
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Zaglądałam tutaj już parę dni temu jak pisałyście, ale jakoś nie wiedziałam co napisać...

Miss saeki: brrrrr! straszna opowieść z tym okiem :/ dobrze, że tylko tak to się skończyło Nie macie tam okularów ochronnych (jeśli pisałaś o tym już, to przepraszam, nie zauważyłam)?

Karolca: podziwiam jak Ty na wszystko czas znajdujesz... Ale bąbelek musi być prze słodki (tzn ona)

U mnie w sumie chyba nic nowego. Pracuję gdzie pracowałam, mieszkam sobie w Krk i jest naprawde świetnie! Wiedziałam, że przeprowadzka tutaj, będzie moją jedną z najlepszych życiowych decyzji Być może za miesiąc, albo dopiero w czerwcu jeszcze nie wiem, będę się przeprowadzać do tańszego pokoju, ale z takim samym standardem - jak koleżanka się wyprowadzi, to mi odstąpi.
Piwkuję może za często u znajomych, albo oni u mnie, albo z dziewczynami z mieszkania... ech, czuję, że odbijam sobie studenckie czasy, gdy nie bawiłam się w ogóle, bo pracowałam heh, ale ileż tak można... Uciekłam od problemów przynajmniej w jakiś sposób, ogarnęłam się trochę, jest mi lepiej...

Mamy, mamy. Nie trzeba ich nosić wszedzie, ale ja mam swoje korekcyjne, wiec je noszę wszedzie (jak ma sie korekcyjne to nie trzeba ochronnych). Ale ja mysle, ze ten opilek sama do oka sobie zanioslam, musial sie przedostac przez rekawiczke na palca i jakos dostac jak poprawialam okulary...


w ogole dziewuchy, mam nadzieje, ze nie jestem w ciazy... zapomnialam wziac 3 tabletki z blistra... juz wzielam ją (spozniona 20 godzin)...
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując